1 кілограм яблук дешевший від 1 кілограма груш на 4 грн Скільки коштує 1 кілограм яблук і 1 кілограм груш окремо якщо 3 кілограма яблук коштують стільки ж скільки коштує 2 кілограма груш
Позначимо вартість 1 кілограма яблук як x. Оскільки 1 кілограм яблук дешевший від 1 кілограма груш на 4 грн, то вартість 1 кілограма груш дорівнює x + 4 грн.
За умовою задачі, 3 кілограма яблук коштують стільки ж, скільки коштує 2 кілограма груш. Тобто:
3x = 2(x + 4)
Розкриваємо дужки та спрощуємо:
3x = 2x + 8
x = 8
Отже, вартість 1 кілограма яблук дорівнює 8 грн, а вартість 1 кілограма груш дорівнює 12 грн (8 грн + 4 грн).
Answers & Comments
Verified answer
Відповідь:
Позначимо вартість 1 кілограма яблук як x. Оскільки 1 кілограм яблук дешевший від 1 кілограма груш на 4 грн, то вартість 1 кілограма груш дорівнює x + 4 грн.
За умовою задачі, 3 кілограма яблук коштують стільки ж, скільки коштує 2 кілограма груш. Тобто:
3x = 2(x + 4)
Розкриваємо дужки та спрощуємо:
3x = 2x + 8
x = 8
Отже, вартість 1 кілограма яблук дорівнює 8 грн, а вартість 1 кілограма груш дорівнює 12 грн (8 грн + 4 грн).
Хай Щастить!
Покрокове пояснення: