Відповідь:
Пояснення:
1. Обчисліть відносну густину хлору(1) Cl2 за повiтрям(2).D=M(Cl2)/M(повiтря)=(2·35.5)/29=71/29=2,448
2.
M(H2S)=2·1+32=34M(NH3)=14+3·1=17M(H2S):M(NH3)=34:17=2:1Сероводород тяжелее аммиака в 2 раза
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Відповідь:
Пояснення:
1. Обчисліть відносну густину хлору(1) Cl2 за повiтрям(2).
D=M(Cl2)/M(повiтря)=(2·35.5)/29=71/29=2,448
2.
M(H2S)=2·1+32=34
M(NH3)=14+3·1=17
M(H2S):M(NH3)=34:17=2:1
Сероводород тяжелее аммиака в 2 раза