1121." Було куплено 2 кг цукерок одного виду по 64 грн за кілограм, 4 кг цукерок другого виду по 82 грн і ще 3 кг цукерок третього виду. Середня ціна куплених цукерок становила 88 грн за кілограм. Скільки коштував кілограм цукерок третього виду? помогите пж
Answers & Comments
3Х грн заплатили за 3 кг цукерок 3-го виду
2*64=128 грн заплатили за 2 кг цукерок 1-го виду
4*82=328 грн заплатили за 4 кг цукерок 2-го виду
Всього купили 2+4+3=9 кг цукерок и заплатили за них
(3X+128+328) грн, середні ціна цукерок
(3X+128+328):9=88
3X+456=88*9
3X= 792-456
3X=336
X=112 грн - 1 кг цукерок 3-го виду