Придбали 2 кг червоних яблук по 12 гривен за кілограм і 4 кг яблук зеленого кольору по 18 грн за кілограм. Скільки в середньому коштує 1 кг яблук?СРОЧНО
Answers & Comments
gogolfudb
2 кг червоних яблук буде 24 грн 4 кг зелених яблук буде 36 Потрібно: 24+36=60 (грн) всього коштує все 60:6=10 (грн) коштує 1 кг в середньому
Answers & Comments
4 кг зелених яблук буде 36
Потрібно: 24+36=60 (грн) всього коштує все
60:6=10 (грн) коштує 1 кг в середньому