Home
О нас
Products
Services
Регистрация
Войти
Поиск
nastaneceporenko
@nastaneceporenko
June 2023
1
16
Report
в класі 20 учнів 40% це дівчата, скільки хлопчиків у класі?
за 2 кг печива заплатили 240грн, скільки можна купити печива на 300грн?
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
Agree to
terms of service
You must agree before submitting.
Send
Answers & Comments
ihor33Mykhnian
1)
дівчат 8 хлопців 12, бо (20•40)/100 = 8
і 20-8 = 12
0 votes
Thanks 0
More Questions From This User
See All
nastaneceporenko
July 2023 | 0 Ответы
рослина, зображена на малюнку пошиює насіння1.за допомогою води2.за допогою вітру3.шляхом саморозкривання4.за участю людини
Answer
nastaneceporenko
June 2023 | 0 Ответы
4 помогите:р
Answer
nastaneceporenko
June 2023 | 0 Ответы
помогите пожалуйста найти спільний множник
Answer
nastaneceporenko
June 2023 | 0 Ответы
ПОМОГИТЕ ДАЮ МНОГО БАЛОВ ПОЖАЛУЙСТА БИОЛОГИЯ БИОЛОГИЯ
Answer
nastaneceporenko
June 2023 | 0 Ответы
на 7 костюмів пішло 21м тканини, скільки тканини портібно на 11 таких костюмів?
Answer
nastaneceporenko
June 2023 | 0 Ответы
В класі 20 учнів 40% це дівчата, скільки хлопчиків у класі? за 2 кг печива заплатили 240грн ,скільки можна купити печива
Answer
nastaneceporenko
June 2023 | 0 Ответы
24+х=5пожалуйста срочно
Answer
nastaneceporenko
June 2023 | 0 Ответы
50-5х=12,7 хелп пожалуйста
Answer
nastaneceporenko
June 2023 | 0 Ответы
х+4,2•0,6=19,2 помогите
Answer
nastaneceporenko
May 2023 | 0 Ответы
год помогите
Answer
×
Report "в класі 20 учнів 40% це дівчата, скільки хлопчиків у класі? за 2 кг печива заплатили 240грн, скільки можна купити печива"
Your name
Email
Reason
-Select Reason-
Pornographic
Defamatory
Illegal/Unlawful
Spam
Other Terms Of Service Violation
File a copyright complaint
Description
Helpful Links
О нас
Политика конфиденциальности
Правила и условия
Copyright
Контакты
Helpful Social
Get monthly updates
Submit
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
дівчат 8 хлопців 12, бо (20•40)/100 = 8
і 20-8 = 12