Відповідь: ≈125,6 м; 0
Пояснення: Шлях L- довжина траєкторії, а довжина кола L=2πR=2·3,14·20=125,6 м;
переміщення S - вектор, який сполучає початкове положення бігуна з кінцевим, а оскільки ці положення співпадають, то S = 0
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Відповідь: ≈125,6 м; 0
Пояснення: Шлях L- довжина траєкторії, а довжина кола L=2πR=2·3,14·20=125,6 м;
переміщення S - вектор, який сполучає початкове положення бігуна з кінцевим, а оскільки ці положення співпадають, то S = 0