Ответ:
во трошкі брудна, так што сарямба
Объяснение:
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Ответ:
во трошкі брудна, так што сарямба
Объяснение:
m=200г=0,2кг
Еп=8Дж
Знайти:
h-?
Eп=mgh→h=Eп/(gm)=8/10*0,2=4м