Дам 35 балов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а)
Купуючи хліб,Настя витратила одну цілу одну двадцяту грн,молокопродукти обійшлися у пять цілих пять сьомих раз дорожче,ніж хліб.За цукерки дівчинка заплатила одну цілу три пятих гривні.Скількт коштує вся покупка?

б)
Олена провела у селі в бабусі дві пятих літніх канікул,чотири девятнадцятих у таборіі ще 37 днів у дома.Скільки днів тривали канікули

в)
k:12+3 2/3=3 17/21
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
You must agree before submitting.

Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.