Ответ: Позначимо ціну 1 кг цукерок через x. За кілограм печива заплатили (x-24) грн.
За 5 кг печива заплатили: 5*(x-24) грн.
За 3 кг цукерок заплатили: 3*x грн.
Ми знаємо, що ціна за обидва товари однакова, тому:
5*(x-24) = 3*x
Розв'язуємо рівняння відносно x:
5x - 120 = 3x
2x = 120
x = 60
Отже, ціна за 1 кг цукерок - 60 грн.
Ціна за 1 кг печива = (60-24) грн = 36 грн.
Пошаговое объяснение:
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Verified answer
Ответ: Позначимо ціну 1 кг цукерок через x. За кілограм печива заплатили (x-24) грн.
За 5 кг печива заплатили: 5*(x-24) грн.
За 3 кг цукерок заплатили: 3*x грн.
Ми знаємо, що ціна за обидва товари однакова, тому:
5*(x-24) = 3*x
Розв'язуємо рівняння відносно x:
5x - 120 = 3x
2x = 120
x = 60
Отже, ціна за 1 кг цукерок - 60 грн.
Ціна за 1 кг печива = (60-24) грн = 36 грн.
Пошаговое объяснение: