оксид двовалентного металу EO, W(O)=28,6% або 0,286 Знайти: метал Е-?
Розвязання: w(О)=Ar(О)/Mr(ЕО), Ar(О)/Mr(ЕО)=0,286, Mr(ЕО)=Ar(О)/0,286=16/0,286=56. Mr(ЕО)=Ar(Е)+Ar(О), Ar(Е)+Ar(О)=56, Ar(Е)=56-Ar(О)=56-16=40 Отже, елемент кальцій Са ;)
7 votes Thanks 5
markoklym48
дякую друже заради тебе я написав кр на 11)
Answers & Comments
Verified answer
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
оксид двовалентного металу EO, W(O)=28,6% або 0,286 Знайти: метал Е-?
Розвязання: w(О)=Ar(О)/Mr(ЕО), Ar(О)/Mr(ЕО)=0,286, Mr(ЕО)=Ar(О)/0,286=16/0,286=56. Mr(ЕО)=Ar(Е)+Ar(О), Ar(Е)+Ar(О)=56, Ar(Е)=56-Ar(О)=56-16=40 Отже, елемент кальцій Са ;)