Home
О нас
Products
Services
Регистрация
Войти
Поиск
dashakaterina2010
@dashakaterina2010
March 2023
1
18
Report
3. Дівчинка купила в магазині торт. Спочатку вона заплатила половину, а потім ще 19 грн 60 к. Скільки коштує торт?
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
Agree to
terms of service
You must agree before submitting.
Send
Answers & Comments
milka5346336
Ответ:
ціна торта 2*19грн60к =39грн 20к
0 votes
Thanks 1
More Questions From This User
See All
dashakaterina2010
June 2023 | 0 Ответы
2. Пунктуаційну помилку допущено в реченні А Вітер, радісно пустуючи, сипонув сніговим пилом в очі. Б Ми йшли навпомацки, зосліпу
Answer
dashakaterina2010
June 2023 | 0 Ответы
3. Прислівник виконуе роль означення в реченні А зауважую вам востанне. Б Навздогін бігли хижаки. В На вулиці приппо-літньому. Г Мені смакує
Answer
dashakaterina2010
June 2023 | 0 Ответы
4.6. Під час нагрівання води в посудині виділяються бульбашки газу. Це пояснюють тим, що... И- вода розкладається з утворенням газуватих речовин;І-
Answer
dashakaterina2010
June 2023 | 0 Ответы
В Оксанки є горіхи та коробки. Якщо горіхи розкласти в коробки по 10 штук, то 2 горіхи залишиться. Якщо горіхи розкласти по
Answer
dashakaterina2010
June 2023 | 0 Ответы
3. Розв'яжи зодому. У Поліни є насіння квітів та горщики. Якщо насіння розкласти в гор- щики по 8 штук, то 4 насінини
Answer
dashakaterina2010
June 2023 | 0 Ответы
Срочно2. Розв'яжи задачу. Маринка, Даринка та Яринка разом зібрали 16 кг ягід. Даринка зібрала в три рази менше кілограмів ягід, ніж Маринка, та на 6
Answer
dashakaterina2010
June 2023 | 0 Ответы
Якщо розсаджувати дітей за стіл по 2, то не вистачить 3 столів. Якщо розсадити їх по 3, то один стіл буде зайвим. Скільки дітей
Answer
dashakaterina2010
June 2023 | 0 Ответы
а) Маса кавуна у два рази більша, ніж маса дині. На одну шальку терезів поклали три дині й гирі загальною масою 3 кг. Після
Answer
dashakaterina2010
May 2023 | 0 Ответы
Продовжи речення Через довільну точку прямоï можна провести пряму, перпендикулярну до поданої......
Answer
dashakaterina2010
January 2023 | 0 Ответы
Склади пропорцію, розв'язувати не потрібно!!!За 3 м тканини заплатили 2 700 грн. Скільки коштує 8 м цієї тканини?
Answer
×
Report "3. Дівчинка купила в магазині торт. Спочатку вона заплатила половину, а потім ще 19 грн 60 к. Скільки коштує торт?"
Your name
Email
Reason
-Select Reason-
Pornographic
Defamatory
Illegal/Unlawful
Spam
Other Terms Of Service Violation
File a copyright complaint
Description
Helpful Links
О нас
Политика конфиденциальности
Правила и условия
Copyright
Контакты
Helpful Social
Get monthly updates
Submit
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Ответ:
ціна торта 2*19грн60к =39грн 20к