Home
О нас
Products
Services
Регистрация
Войти
Поиск
Maksim4ik7777
@Maksim4ik7777
June 2023
2
9
Report
За 3 кг капусти і 2 кг моркви заплатили 54 грн. Скільки коштує 1 кг моркви, якщо якщо 1 кг капусти коштує 12 грн?
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
Agree to
terms of service
You must agree before submitting.
Send
Answers & Comments
Ahmedar
Ответ:
9 грн
Пошаговое объяснение:
1 votes
Thanks 0
vp2415541
1. 12*3=36 (грн) - коштує 3 кг капусти;
2. 54-36:2=18:2=9 (грн) - коштує 1 кг моркви.
Відповідь - 9 грн коштує 1 кг моркви.
angelinamelnichenko9
1 кг капусти коштує 36 грн
А тобто: 12•3=36
Віднімаємо 54-36=18 (грн)
І ділимо 18:2= 9 (грн)
Відповідь: 9 грн коштує 1 кг моркви
1 votes
Thanks 1
More Questions From This User
See All
Maksim4ik7777
October 2023 | 0 Ответы
УКР ЛІТ 6 КЛАСС ТЕМА ЖНИВАРСЬКІ ПІСНІ 1. Найвідповідальніша пора для хлібороба - це... 2. На Різдво з останнього снопа робили...
Answer
Maksim4ik7777
July 2023 | 0 Ответы
Напишіть текст ( 4-5 речень) на тему: "Сміється день весняний за вікном". Використайте у структурі тексту речення із звертаннями та однорідними членами
Answer
Maksim4ik7777
July 2023 | 0 Ответы
задача на фото 5 класс
Answer
Maksim4ik7777
July 2023 | 0 Ответы
СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Записати три речення, підкреслити у них підмет, присудок, додаток, означення.2. Виписати з речень можливі словосполучення, визначити головне і залежне слово. Усе
Answer
Maksim4ik7777
July 2023 | 0 Ответы
1. Написати твір-роздум у художньому стилі за темою Чому потрібно берегти природу. 5 клас
Answer
Maksim4ik7777
July 2023 | 0 Ответы
325. На трьох гілках сиділо 30 синичок. Коли з першої гілки на другу перелетіло 3 синички, а з другої на
Answer
Maksim4ik7777
July 2023 | 0 Ответы
У класі навчається 32 учні, сім восьмих (дробом) з яких відвідують спортивні секції. Скільки учнів відвідують спортивні секції? 5 клас
Answer
Maksim4ik7777
July 2023 | 0 Ответы
Що потрібно зробити, що у словах відбулося чергування приголосних. Кожух, муха, подруга, подяка
Answer
Maksim4ik7777
June 2023 | 0 Ответы
англ мова зробіть це поки я роблю інші завдання
Answer
Maksim4ik7777
June 2023 | 0 Ответы
не вікикористовуючи таблицю простих чисел знайди1) усі ПРОСТІ числа х для яких нерівність 292) усі СКЛАДЕНІ у для яких нерівність 11
Answer
×
Report "За 3 кг капусти і 2 кг моркви заплатили 54 грн. Скільки коштує 1 кг моркви, якщо якщо 1 кг капусти коштує 12 грн?"
Your name
Email
Reason
-Select Reason-
Pornographic
Defamatory
Illegal/Unlawful
Spam
Other Terms Of Service Violation
File a copyright complaint
Description
Helpful Links
О нас
Политика конфиденциальности
Правила и условия
Copyright
Контакты
Helpful Social
Get monthly updates
Submit
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Ответ:
9 грн
Пошаговое объяснение:
2. 54-36:2=18:2=9 (грн) - коштує 1 кг моркви.
Відповідь - 9 грн коштує 1 кг моркви.
А тобто: 12•3=36
Віднімаємо 54-36=18 (грн)
І ділимо 18:2= 9 (грн)
Відповідь: 9 грн коштує 1 кг моркви