Відповідь:
2,5 кг борошна коштують 14,5 грн.
Покрокове пояснення:
Спочатку треба знайти ціну одного кілограма борошна, для цього треба поділити ціну на кількість кілограмів:
21,46 грн / 3,7 кг = 5,8 грн/кг (округлюємо до десятих)
Отже, ціна одного кілограма борошна дорівнює 5,8 грн.
Тепер можна обчислити вартість 2,5 кг борошна, помноживши кількість кілограмів на ціну одного кілограма:
2,5 кг * 5,8 грн/кг = 14,5 грн
Отже, 2,5 кг борошна коштують 14,5 грн.
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Відповідь:
2,5 кг борошна коштують 14,5 грн.
Покрокове пояснення:
Спочатку треба знайти ціну одного кілограма борошна, для цього треба поділити ціну на кількість кілограмів:
21,46 грн / 3,7 кг = 5,8 грн/кг (округлюємо до десятих)
Отже, ціна одного кілограма борошна дорівнює 5,8 грн.
Тепер можна обчислити вартість 2,5 кг борошна, помноживши кількість кілограмів на ціну одного кілограма:
2,5 кг * 5,8 грн/кг = 14,5 грн
Отже, 2,5 кг борошна коштують 14,5 грн.