4. Розв'яжи задачу. Ціна яблук 24,3 грн за кілограм, що у 2,7 раза менше, ніж ціна груш за кілограм. Скільки коштує кілограм груш? На скільки кілограм груш дорожчий за кілограм яблук?
ПИСАТЬ ПО ДІЯМ!!
НАПРИКЛАД:
1)
2)
даю 50 балов!!​
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
You must agree before submitting.

Answers & Comments


Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.