У магазин привезли яблука. Першого дня продали 3/7 всіх яблук, а другого 1/4. Після цього залишилося продати 36кг.яблук.По скільки кілограмів продавали кожного дня?
1). 36:4=9(кг) - продали другого дня; 2). 36+9=45(кг) - продали другого дня і залишка; 3). 45:3*7=15*7=105(кг) - продали першого дня; 4). 45+105=150(кг) - продали за всі дні; Відповідь: за 2 дні разом з залишком продали 150 кг яблук.
Answers & Comments
1). 36:4=9(кг) - продали другого дня;
2). 36+9=45(кг) - продали другого дня і залишка;
3). 45:3*7=15*7=105(кг) - продали першого дня;
4). 45+105=150(кг) - продали за всі дні;
Відповідь: за 2 дні разом з залишком продали 150 кг яблук.
Зроби мою відповідь кращу ❤️