Дано:
h1=40 м
Еп2=Ек2
h2-?
Розв'язання:
Еп1+Ек1=Еп2+Ек2 - закон збереження енергії.
Еп1=mgh1;
Еп2=mgh2;
Ек2=Еп2=mgh2;
mgh1+0=mgh2+mgh2;
mgh1=2mgh2;
h2=h1/2 = 40/2 = 20 (м)
Відповідь: 20 м
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Verified answer
Дано:
h1=40 м
Еп2=Ек2
h2-?
Розв'язання:
Еп1+Ек1=Еп2+Ек2 - закон збереження енергії.
Еп1=mgh1;
Еп2=mgh2;
Ек2=Еп2=mgh2;
mgh1+0=mgh2+mgh2;
mgh1=2mgh2;
h2=h1/2 = 40/2 = 20 (м)
Відповідь: 20 м