Ответ:
33 проміле
Объяснение:
S=m/V=165/5=33%•(проміле)
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Ответ:
33 проміле
Объяснение:
S=m/V=165/5=33%•(проміле)