Відповідь:
Пояснення:
Для вирішення цього завдання спочатку знайдемо масу розчину магнію сульфату, використовуючи його об'єм і густину.
Маса розчину = об'єм розчину * густина розчину
Маса розчину = 120 мл * 1,06 г/мл
Маса розчину = 127,2 г
Тепер знайдемо масу MgSO4, використовуючи масову частку солі.
Маса MgSO4 = маса розчину * масова частка солі
Маса MgSO4 = 127,2 г * 0,062
Маса MgSO4 = 7,8984 г
Нарешті, знайдемо масу води, використовуючи різницю між масою розчину і масою MgSO4.
Маса води = маса розчину - маса MgSO4
Маса води = 127,2 г - 7,8984 г
Маса води = 119,3016 г
Отже, для приготування 120 мл розчину магнію сульфату з масовою часткою солі 6,2% необхідно 7,8984 г MgSO4 і 119,3016 г води.
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Відповідь:
Пояснення:
Для вирішення цього завдання спочатку знайдемо масу розчину магнію сульфату, використовуючи його об'єм і густину.
Маса розчину = об'єм розчину * густина розчину
Маса розчину = 120 мл * 1,06 г/мл
Маса розчину = 127,2 г
Тепер знайдемо масу MgSO4, використовуючи масову частку солі.
Маса MgSO4 = маса розчину * масова частка солі
Маса MgSO4 = 127,2 г * 0,062
Маса MgSO4 = 7,8984 г
Нарешті, знайдемо масу води, використовуючи різницю між масою розчину і масою MgSO4.
Маса води = маса розчину - маса MgSO4
Маса води = 127,2 г - 7,8984 г
Маса води = 119,3016 г
Отже, для приготування 120 мл розчину магнію сульфату з масовою часткою солі 6,2% необхідно 7,8984 г MgSO4 і 119,3016 г води.