Відповідь:
Покрокове пояснення:
V t S
1й потяг - х+16(км/год) 2,5год 2,5(х+16)
2й потяг- х(км/год) 3 год 3х
2,5(х+16) = 3х
2,5х + 40 = 3х
3х-2,5х = 40
0,5х = 40
х=40:0,5
х=80(км/год) - швидкість 2го потяга
80+16 =96(км/год) - швидкість1го потяга
3×80 = 240 км -відстань між містами
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Відповідь:
Покрокове пояснення:
V t S
1й потяг - х+16(км/год) 2,5год 2,5(х+16)
2й потяг- х(км/год) 3 год 3х
2,5(х+16) = 3х
2,5х + 40 = 3х
3х-2,5х = 40
0,5х = 40
х=40:0,5
х=80(км/год) - швидкість 2го потяга
80+16 =96(км/год) - швидкість1го потяга
3×80 = 240 км -відстань між містами