Відповідь: 1,01·10¹⁶ Вт
Пояснення:
t=30 хв= 1,8·10³ с P=I²R (1)
m=15 т= 1,5·10⁴ кг m=kIt ⇒ I=m/(kt) (2)
R=1,4 Ом (2) в (1) : Р=(m/(kt))²R
k=0,09·10⁻³ = 9·10⁻⁸ кг/Кл P=(1,5·10⁴/(9·10⁻⁸· 1,8·10³))²·1,4=1,01·10¹⁶ Вт
________________
P -?
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Verified answer
Відповідь: 1,01·10¹⁶ Вт
Пояснення:
t=30 хв= 1,8·10³ с P=I²R (1)
m=15 т= 1,5·10⁴ кг m=kIt ⇒ I=m/(kt) (2)
R=1,4 Ом (2) в (1) : Р=(m/(kt))²R
k=0,09·10⁻³ = 9·10⁻⁸ кг/Кл P=(1,5·10⁴/(9·10⁻⁸· 1,8·10³))²·1,4=1,01·10¹⁶ Вт
________________
P -?