Відповідь:
v=72км/год=20м/с
t=10хв=600с
s=v*t=20*600=12000м=12км
Пояснення:
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Відповідь:
v=72км/год=20м/с
t=10хв=600с
s=v*t=20*600=12000м=12км
Пояснення: