Тема. Світ дорослих і світ дітей у повісті Марка Твена «Пригоди
Тома Сойєра».
Мета уроку. Ознайомити учнів з основними фактами життєвого і
творчого шляху Марка Твена; охарактеризувати особливості
художнього світу митця; визначити основні теми та проблеми
повісті «Пригоди Тома Сойєра»; дати початкове теоретичне
поняття про портрет, сюжет художнього твору, формувати
вміння визначати основні складники сюжету; розвивати на%
вички виразного читання, усного мовлення, уміння відпові%
дати на поставлені запитання, аналізувати (в окремих ком%
понентах) художній твір; виховувати інтерес до читання,
моральні якості школярів.
Обладнання: портрет Марка Твена, текст повісті «Пригоди Тома
Сойєра», робочий зошит, виставка ілюстрацій до повісті та
малюнків учнів, фото музеїв Марка Твена в США, фотома%
теріали з історії боротьби США за звільнення від рабства.
Підготовка учнів до уроку: прочитати перший і другий розділи по%
вісті, підготувати повідомлення про боротьбу за свободу в
США часів Марка Твена, а також факти життя і творчості
Марка Твена.
ХІД УРОКУ
Праця — це все те, що ми зобов’язані робити,
а Гра — це те, що ми не зобов’язані робити.
Марк Твен «Пригоди Тома Сойєра»
I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ НАВЧАЛЬНОЇ ТЕМИ.
1. Вступне слово вчителя.
— Історична доба, сучасником якої був Марк Твен, — складний
період у розвитку США як країни, у становленні американського
світогляду і способу життя. Поколінню письменника випало на до%
лю переживати Громадянську війну, у результаті якої США позбу%
лася такого ганебного явища, як рабство. Далі людям треба було
вчитися жити в нових умовах, у нових ситуаціях формувався їхній
характер, звички, настрої та вподобання. Розбудова держави тривала,
а разом із нею формувалися нові культура, література, побут. Велика
частина американської історії знайшла правдиве відображення у
творах видатного письменника — Марка Твена
я не украинец, но надеюсь, что помог)
Copyright © 2024 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Тема. Світ дорослих і світ дітей у повісті Марка Твена «Пригоди
Тома Сойєра».
Мета уроку. Ознайомити учнів з основними фактами життєвого і
творчого шляху Марка Твена; охарактеризувати особливості
художнього світу митця; визначити основні теми та проблеми
повісті «Пригоди Тома Сойєра»; дати початкове теоретичне
поняття про портрет, сюжет художнього твору, формувати
вміння визначати основні складники сюжету; розвивати на%
вички виразного читання, усного мовлення, уміння відпові%
дати на поставлені запитання, аналізувати (в окремих ком%
понентах) художній твір; виховувати інтерес до читання,
моральні якості школярів.
Обладнання: портрет Марка Твена, текст повісті «Пригоди Тома
Сойєра», робочий зошит, виставка ілюстрацій до повісті та
малюнків учнів, фото музеїв Марка Твена в США, фотома%
теріали з історії боротьби США за звільнення від рабства.
Підготовка учнів до уроку: прочитати перший і другий розділи по%
вісті, підготувати повідомлення про боротьбу за свободу в
США часів Марка Твена, а також факти життя і творчості
Марка Твена.
ХІД УРОКУ
Праця — це все те, що ми зобов’язані робити,
а Гра — це те, що ми не зобов’язані робити.
Марк Твен «Пригоди Тома Сойєра»
I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ НАВЧАЛЬНОЇ ТЕМИ.
1. Вступне слово вчителя.
— Історична доба, сучасником якої був Марк Твен, — складний
період у розвитку США як країни, у становленні американського
світогляду і способу життя. Поколінню письменника випало на до%
лю переживати Громадянську війну, у результаті якої США позбу%
лася такого ганебного явища, як рабство. Далі людям треба було
вчитися жити в нових умовах, у нових ситуаціях формувався їхній
характер, звички, настрої та вподобання. Розбудова держави тривала,
а разом із нею формувалися нові культура, література, побут. Велика
частина американської історії знайшла правдиве відображення у
творах видатного письменника — Марка Твена
я не украинец, но надеюсь, что помог)