Для подарков купили 8кг шоколадных конфет по цене 124р50к за килограмм и столько же пряников по 96р за килограмм какова стоимость покупки?
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
You must agree before submitting.

Answers & Comments


Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.