Купили 3кг вафель по цене 232 тг за 1кг и 2кг зефира по цене 423тг за 1кг на сколько тг больше заплатили за зефир чем за вафли
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
You must agree before submitting.

Answers & Comments


Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.