Мальчик купил 5 кг крупы. Может ли его покупка стоить 95 руб.? (цена за 1 кг — целое число)
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
You must agree before submitting.

Answers & Comments


рекомендуемые вопросы

Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.