S1 = 600 м
S2 = 320 м
средняя скорость = (600+320) : (40+120) = 5,75 м/с
мб так
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
S1 = 600 м
S2 = 320 м
средняя скорость = (600+320) : (40+120) = 5,75 м/с
мб так