Дано:
t1= 17°C
c= 4200Дж/кг°С
t2= 90°C
Vв = 3л = mв = 3кг
mд= 0.5 кг
qд = 10000000Дж/кг
Найти : КПД
Решение:
1) КПД = (cm(t2-t1)) / mд×qд
КПД = (4200×3×73)/0.5×10000000 = 0.18×100%= 18%
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Дано:
t1= 17°C
c= 4200Дж/кг°С
t2= 90°C
Vв = 3л = mв = 3кг
mд= 0.5 кг
qд = 10000000Дж/кг
Найти : КПД
Решение:
1) КПД = (cm(t2-t1)) / mд×qд
КПД = (4200×3×73)/0.5×10000000 = 0.18×100%= 18%