Home
О нас
Products
Services
Регистрация
Войти
Поиск
герасима
@герасима
November 2021
2
16
Report
Скільки коштують 9 кг цукерок якщоза 4 кг таких цукерок заплатили 110 грн. ДАЮ 30 БАЛІВ!!!!!!!!
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
Agree to
terms of service
You must agree before submitting.
Send
Answers & Comments
ceregamamap0jy5r
110/4=27.5(1 цукерка)
27,5*9=247.5(9 цукерок)
0 votes
Thanks 0
elenalev222016
Можна записати співвідношення:
9 4
х 110
Звідси виразимо х=9*110/4=247,50 грн
Можна іншим способом:
110 грн/4 кг=27,5 грн за 1 кг
9 кг* 27,5 грн за кг= 247,50 грн
0 votes
Thanks 0
More Questions From This User
See All
герасима
August 2022 | 0 Ответы
розібрати слово за будовою березень, запах, сніг, мороз, вікна, задьористо, лист...
Answer
герасима
August 2022 | 0 Ответы
Скільки буде 0,18:3,6. ДАЮ 30 БАЛІВ...
Answer
герасима
July 2022 | 0 Ответы
підкажіть будь ласка що таке моделювання-...
Answer
герасима
July 2022 | 0 Ответы
Описати красу зимової...
Answer
герасима
July 2022 | 0 Ответы
скільки буде 5456677676+675664535+56746565+56565566=...
Answer
герасима
July 2022 | 0 Ответы
із міста А до міста В виїхав автобус зі швидкістю 60км за год.через 2год із міст...
Answer
герасима
July 2022 | 0 Ответы
значення води в житті тварин срочно!!!!!!!!!!!! даю 20 балів...
Answer
герасима
July 2022 | 0 Ответы
роль води у неживій природі срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! даю 45 балів...
Answer
герасима
July 2022 | 0 Ответы
визначення що таке розчин - це...
Answer
герасима
July 2022 | 0 Ответы
скласти розповідь про сім'ю використовуючи математику...
Answer
рекомендуемые вопросы
rarrrrrrrr
August 2022 | 0 Ответы
о чем должны позаботиться в первую очередь взрослые при организационном вывозе н...
danilarsentev
August 2022 | 0 Ответы
Есть два станка на которых выпускают одинаковые запчасти один производит a запча...
myachina8
August 2022 | 0 Ответы
Найти по графику отношение V3:V1. В ответах написано 9, но нужно решение...
ydpmn7cn6w
August 2022 | 0 Ответы
Choose the correct preposition: 1.I am fond (out,of,from) literature. 2.where ar...
millermilena658
August 2022 | 0 Ответы
Определите Как создавалась и кто создавал арабское государство в крации...
MrZooM222
August 2022 | 0 Ответы
Ч. Айтманов в рассказе "Красное яблоко" использует метод рассказ в рассказе. Опи...
timobila47
August 2022 | 0 Ответы
каково было назначение каждой из частей византийского храма? помогите пожалуйста...
ivanyyaremkiv
August 2022 | 0 Ответы
moment. 6....
Участник Знаний
August 2022 | 0 Ответы
Пожалуйста!!!!!!!!!!!!...
sarvinozwakirjanova
August 2022 | 0 Ответы
помогите пожалусто пж...
×
Report "Скільки коштують 9 кг цукерок якщоза 4 кг таких цукерок заплатили 110 грн. ДАЮ 3..."
Your name
Email
Reason
-Select Reason-
Pornographic
Defamatory
Illegal/Unlawful
Spam
Other Terms Of Service Violation
File a copyright complaint
Description
Helpful Links
О нас
Политика конфиденциальности
Правила и условия
Copyright
Контакты
Helpful Social
Get monthly updates
Submit
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
27,5*9=247.5(9 цукерок)
9 4
х 110
Звідси виразимо х=9*110/4=247,50 грн
Можна іншим способом:
110 грн/4 кг=27,5 грн за 1 кг
9 кг* 27,5 грн за кг= 247,50 грн