Валя купила 4 пачки жевательной резинки.а Катя 6 пачек .Катя заплатила на 18 рублей больше.Сколько денег за свою покупку заплатила Валя?
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
You must agree before submitting.

Answers & Comments


Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.