Home
О нас
Products
Services
Регистрация
Войти
Поиск
mallboro0777
@mallboro0777
August 2022
1
8
Report
За однаковою ціною купили 5 кг яблук і 7 кг слив. За сливи заплатили на 16 кг білбше ніж за яблука. Скільки заплатили за яблука і сливи окремо.
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
Agree to
terms of service
You must agree before submitting.
Send
Answers & Comments
kacnepgames
7-5=2 кг
16\2=8 грн
1кг=8 грн
5кг=8*5=40 грн
7кг=8*7=56 грн
Ответ: за яблоки заплотили 40 грн , а за сливи - 56 грн
5 votes
Thanks 6
More Questions From This User
See All
mallboro0777
July 2022 | 0 Ответы
Фермер виростив однакову кількість корів і коней,загальна маса яких становить 34...
Answer
mallboro0777
July 2022 | 0 Ответы
У каструлі у 3 рази менше молока ніж у бідоні,. Скільки літрів молока у 2 бідона...
Answer
mallboro0777
July 2022 | 0 Ответы
Слимак протягом ночі проповзає на 4 м вгору по стовбуру дерева заввишки 6 м , а ...
Answer
mallboro0777
July 2022 | 0 Ответы
Дано числа 305, 241, 923, . Знайди суми одиниць першого, другого та третього роз...
Answer
mallboro0777
July 2022 | 0 Ответы
Знайди найбільше число, яке є сумою двох різних двоцифрових чисел...
Answer
mallboro0777
July 2022 | 0 Ответы
Магазин отримав за однаковою ціною 15 телевізорів і 18 компютерів. Вартість усіх...
Answer
mallboro0777
July 2022 | 0 Ответы
довжина прямокутникана 2 см більша ніж ширина. Периметр 20м. Обчисли його довжин...
Answer
mallboro0777
July 2022 | 0 Ответы
Вершник проїхав відстань між селами за 4 год. За скільки годин проїде більшу у 8...
Answer
рекомендуемые вопросы
rarrrrrrrr
August 2022 | 0 Ответы
о чем должны позаботиться в первую очередь взрослые при организационном вывозе н...
danilarsentev
August 2022 | 0 Ответы
Есть два станка на которых выпускают одинаковые запчасти один производит a запча...
myachina8
August 2022 | 0 Ответы
Найти по графику отношение V3:V1. В ответах написано 9, но нужно решение...
ydpmn7cn6w
August 2022 | 0 Ответы
Choose the correct preposition: 1.I am fond (out,of,from) literature. 2.where ar...
millermilena658
August 2022 | 0 Ответы
Определите Как создавалась и кто создавал арабское государство в крации...
MrZooM222
August 2022 | 0 Ответы
Ч. Айтманов в рассказе "Красное яблоко" использует метод рассказ в рассказе. Опи...
timobila47
August 2022 | 0 Ответы
каково было назначение каждой из частей византийского храма? помогите пожалуйста...
ivanyyaremkiv
August 2022 | 0 Ответы
moment. 6....
Участник Знаний
August 2022 | 0 Ответы
Пожалуйста!!!!!!!!!!!!...
sarvinozwakirjanova
August 2022 | 0 Ответы
помогите пожалусто пж...
×
Report "За однаковою ціною купили 5 кг яблук і 7 кг слив. За сливи заплатили на 16 кг бі..."
Your name
Email
Reason
-Select Reason-
Pornographic
Defamatory
Illegal/Unlawful
Spam
Other Terms Of Service Violation
File a copyright complaint
Description
Helpful Links
О нас
Политика конфиденциальности
Правила и условия
Copyright
Контакты
Helpful Social
Get monthly updates
Submit
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
16\2=8 грн
1кг=8 грн
5кг=8*5=40 грн
7кг=8*7=56 грн
Ответ: за яблоки заплотили 40 грн , а за сливи - 56 грн