1) 45÷3=15(грн)–за 1 кг картоплі
2) 19×15=285(грн)–за 19 кг картоплі
Відповідь: 19 кг картоплі коштує 285 грн
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
1) 45÷3=15(грн)–за 1 кг картоплі
2) 19×15=285(грн)–за 19 кг картоплі
Відповідь: 19 кг картоплі коштує 285 грн