Home
О нас
Products
Services
Регистрация
Войти
Поиск
sophiiatsyganokasdfg
@sophiiatsyganokasdfg
July 2023
1
9
Report
СРОЧНО!!! ❤️❤️❤️
Електрон рухається в напрямі силових ліній однорідного електричного поля з прискоренням 16*10^13 м/с^2. Чому дорівнює напруженість електричного поля?
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
Agree to
terms of service
You must agree before submitting.
Send
Answers & Comments
jaremadrocuk
Для знаходження напруженості електричного поля можна скористатися формулою:
a = qE/m,
де a - прискорення руху електрона, q - його заряд, E - напруженість електричного поля, m - маса електрона.
Звідси можна виразити напруженість електричного поля:
E = ma/q.
Заряд електрона відомий: q = 1,6*10^-19 Кл, а його маса дорівнює m = 9,11*10^-31 кг.
Тоді:
E = ma/q = (9,11*10^-31 кг) * (16*10^13 м/с^2) / (1,6*10^-19 Кл) ≈ 9*10^3 В/м.
Отже, напруженість електричного поля дорівнює близько 9*10^3 В/м.
1 votes
Thanks 1
sophiiatsyganokasdfg
Безмежно дякую
More Questions From This User
See All
sophiiatsyganokasdfg
October 2023 | 0 Ответы
6060450 4310 564 6018 430
Answer
sophiiatsyganokasdfg
October 2023 | 0 Ответы
2be81b88a3156c654d96e17e55e135e5
Answer
sophiiatsyganokasdfg
October 2023 | 0 Ответы
f078d88475a584c3e7232c81fec0f306
Answer
sophiiatsyganokasdfg
July 2023 | 0 Ответы
4 64b0641a4788d
Answer
sophiiatsyganokasdfg
June 2023 | 0 Ответы
30 6499dcd228482
Answer
sophiiatsyganokasdfg
June 2023 | 0 Ответы
70 200 6 1 1
Answer
sophiiatsyganokasdfg
August 2022 | 0 Ответы
bud laska dopomozhitdayu 50 baliv obchislit obyem povitrya neobhidnij
Answer
sophiiatsyganokasdfg
July 2022 | 0 Ответы
pzh pomogite srochnocherez yakij chas povernetsya do radiolokatora vidbitij vid
Answer
sophiiatsyganokasdfg
July 2022 | 0 Ответы
vid chogo zalezhit zabezpechenist vodnimi resursami
Answer
sophiiatsyganokasdfg
July 2022 | 0 Ответы
svinceva kulya padaye z visoti 30m na stalevu plitu na skilki temperatura kuli p
Answer
×
Report "с^2. Чому дорівнює напруженість електричного поля?"
Your name
Email
Reason
-Select Reason-
Pornographic
Defamatory
Illegal/Unlawful
Spam
Other Terms Of Service Violation
File a copyright complaint
Description
Helpful Links
О нас
Политика конфиденциальности
Правила и условия
Copyright
Контакты
Helpful Social
Get monthly updates
Submit
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Для знаходження напруженості електричного поля можна скористатися формулою:
a = qE/m,
де a - прискорення руху електрона, q - його заряд, E - напруженість електричного поля, m - маса електрона.
Звідси можна виразити напруженість електричного поля:
E = ma/q.
Заряд електрона відомий: q = 1,6*10^-19 Кл, а його маса дорівнює m = 9,11*10^-31 кг.
Тоді:
E = ma/q = (9,11*10^-31 кг) * (16*10^13 м/с^2) / (1,6*10^-19 Кл) ≈ 9*10^3 В/м.
Отже, напруженість електричного поля дорівнює близько 9*10^3 В/м.