Ответ : t = 0,0006 с
Объяснение :
Дано:
V = 3 * 10^8 м/с = const
S = 100 км = 100 * 10^3 м
Знайти: t - ?
Розв'язок:
V = 2S/t (2S, бо радіохвиля мусить пройти шлях S, а після цього ще й повернутись до радіолокатора, тобто пройти ще раз шлях S)
t = 2S/V
t = (2*(100*10^3)м) / (3*10^8 м/с) = 0,0006 с
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Ответ : t = 0,0006 с
Объяснение :
Дано:
V = 3 * 10^8 м/с = const
S = 100 км = 100 * 10^3 м
Знайти: t - ?
Розв'язок:
V = 2S/t (2S, бо радіохвиля мусить пройти шлях S, а після цього ще й повернутись до радіолокатора, тобто пройти ще раз шлях S)
t = 2S/V
t = (2*(100*10^3)м) / (3*10^8 м/с) = 0,0006 с