думаю можливо, напевно, але це не точно
Нехай 1 кг крупи коштує x руб
То
2х=105
х=52,5руб
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
думаю можливо, напевно, але це не точно
Нехай 1 кг крупи коштує x руб
То
2х=105
х=52,5руб