Ответ:
Дано:
RА=0,16 Ом;
Rш=0,04 Ом.
ІА=8 А.
Знайти І.
Рішення.
Знаходимо напругу у колі: U=I*RA=8*0,16=1,28 В. Тоді струм, який тече через резистор Rш, буде рівний:
Іш=U/Rш=1,28/0,04=32 А.
Тоді:
І=ІА+Іш=8+32=40 А.
Відповідь: струм у колі дорівнює 40 А.
Объяснение:
Copyright © 2025 SCHOLAR.TIPS - All rights reserved.
Answers & Comments
Ответ:
Дано:
RА=0,16 Ом;
Rш=0,04 Ом.
ІА=8 А.
Знайти І.
Рішення.
Знаходимо напругу у колі: U=I*RA=8*0,16=1,28 В. Тоді струм, який тече через резистор Rш, буде рівний:
Іш=U/Rш=1,28/0,04=32 А.
Тоді:
І=ІА+Іш=8+32=40 А.
Відповідь: струм у колі дорівнює 40 А.
Объяснение: